Organizacja egzaminów w roku szkolnym 2022/2023

strona  CKE           Informacje o egzaminie maturalnym w F.2023

strona wydawnictwa   OPERON      Organizacja  próbnego egzaminu maturalnego

2. EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

strona  CKE           Informacje o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe F.2019 HGT – PGF – BUD

archiwum  informacji  – lata 2019-2021
Organizacja egzaminów w roku szkolnym 2020/2021

I. OGÓLNE INFORMACJE – ORGANIZACJA EGZAMINÓW (COVID-19)

1. Wytyczne MEN, CKE, GIS dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów
(sposób organizacji egzaminów z uwzględnieniem reżimu sanitarnego związanego z zagrożeniem COVID-19)
2. Informacja o organizacji egzaminu F2017 – str. 54 i 114
3. Formuła 2017 – harmonogram i komunikaty CKE
4. Formuła 2012 – harmonogramy i komunikaty CKE

ARCHIWUM INFORMACJI – organizacja egzaminów – 2020

II. Egzamin Maturalny – czerwiec 2020 [organizacja wewnętrzna Zespołu Szkół]
Harmonogram wejść na sale egzaminacyjne
A. WYCIĄG Z WYTYCZNYCH MEN, CKE i GIS DLA ZDAJĄCYCH EGZAMIN MATURALNY W 2020 R.
Zgodnie z wytycznymi zawartymi w komunikacie MEN, CKE i GIS dotyczącym organizacji i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.
Dyrektor Zespołu  Szkół w Lidzbarku  informuje, że:
1.    Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
2.    Zdający nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.
4.    Należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu.
5.    Informacja na temat zasad i godzin wpuszczania do budynków w dniach przeprowadzania egzaminu maturalnego dyrektor przekaże zdającym z wyprzedzeniem kilkudniowym, dlatego należy śledzić ogłoszenia na stronie www szkoły. – czytaj więcej

B. HARMONOGRAM KONSULTACJI DLA MATURZYSTÓW NA TERENIE SZKOŁY OD 25 MAJA 2020 r.
na podstawie wytycznych oraz po uzgodnieniu z nauczycielami
informuję, że na terenie szkoły od poniedziałku tj. 25 maja 2020 jest możliwość skorzystania z konsultacji bezpośrednio z nauczycielem – ale wyłącznie z zachowaniem reżimu sanitarnego określonego wytycznymi MEN, MZ,GIS

1. Konsultacje dla maturzystów – informacja/harmonogram
2. Konsultacje z nauczycielami dla absolwentów technikum 2020 – wytyczne MEN/MZ/GIS