Wykaz kadry pedagogicznej
(aktualizacja na dzień 1.09.2023 – po połączeniu LO z ZS)
Język polski
Irena Romulewicz
Elżbieta Przyborowska
Krystyna Mastalerz
Krystyna Szczygłowska
Dorota Brzezińska
Elżbieta Łęcka
Aneta Mielczarek
Teresa Kińska
Wioletta Warlikowska
Anna Wółkowska
Język rosyjski
Piotr Żukowski
Lidia Komoszyńska
Jadwiga Rucińska
Magdalena Karbowska
Martyna Wilimska (Skuza)
Język angielski
Ewa Mroczkowska
Joanna Zawadka
Katarzyna Ankowska
Agnieszka Grau –Zielińska
Monika Buśka
Tomasz Lewandowski
Magdalena Węgrzynowska
Język niemiecki
Teresa Grześkiewicz
Justyna Jabłońska Filipek
Olgierd Gadomski
Historia i wiedza o społeczeństwie
Edward Czesław Rogoziński
Edward Klemens
Danuta Abram
Ewa Rzeszutko
Danuta Zomkowska
Dorota Sadowska
Piotr Czajkowski
Matematyka
Marian Ścisiński
Eliza Ścisińska
Zygmunt Majewski
Władysław Pacuski
Ludwik Romanowski
Marian Kuciński
Justyna Stanisławska
Janina Kilanowska
Monika Burzyńska
Andrzej Piątkowski
Anna Górnecka
Biologia
Jan Kasprowicz
Irena Fiałkowska
Roman Górzyński
Iwona Gołębiowska
Martyna Wilimska
Geografia
Piotr Żukowski
Aurelia Kordalska
Olgierd Gadomski
Sylwia Jagaciak
Chemia
Józef Niesłuchowski
Irena Fiałkowska
Jadwiga Grzywacka
Ryszard Topolewski
Bożenna Muszyńska – Marciniak
Wojciech Rozwadowski
Fizyka
Marian Ścisiński
Kazimierz Głowacki
Władysław Romaniuk
Krzysztof Wiśniewski
Przysposobienie obronne / Edukacja dla bezpieczeństwa
Józef Kowalski
Marian Kwiatek
Wojciech Rozwadowski
Michał Świniarski
Wychowanie fizyczne
Marian Kwiatek
Ryszard Topolewski
Ambroży Brzozowski
Mariola Pruchniewska
Katarzyna Aleksandrowicz
Tomasz Świątkowski
Tomasz Rusin
Wojciech Rozwadowski
Monika Burzyńska
Aneta Mielczarek
Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie murarz
Władysław Pacuski
Janusz Rybicki
Stefan Łukaszewski
Alfred Chachulski
Janusz Sokołowski
Marian Wisniewski
Gerard Chyliński
Wojciech Roch
Alfred Oleksiak
Mieczysław Oelberg
Bogusław Nowak
Janusz Fiałkowski
Tadeusz Lewandowski
Stanisław Reński
Tadeusz Bąkowski
Tomasz Rogoziński
Władysław Romaniuk
Andrzej Urbański
Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie krawiec odzieży damskiej lekkiej
A. Mync
A. Mosakowska
Jadwiga Małkowska
Zofia Chojnacka
Danuta Rogozińska
Aurelia Kitewska
Krystyna Cześnik
Edyta Wawrowska
Danuta Sugalska
Bożena Jakubowska
Ewa Żbikowska
Anna Śliwińska
Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie rolnik i rolnik ogrodnik
Anna Śliwka
Jerzy Cuper
Walenty Wilczewski
Daniel Sarnowski
Bozena Kochowicz
Irena Fiałkowska
Jan Kasprowicz
Przedmioty zawodowe dla klas liceum zawodowego w zawodzie sprzedawca oraz liceum profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym / zarządzanie informacją / kształtowanie środowiska
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu wydajniejszego korzystania z niej.
Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. W każdej chwili możesz dokonać zmian w ustawieniach swojej przeglądarki.