Zespół Szkół im. Króla Władysława Jagiełły w Lidzbarku

Kadra pedagogiczna

Lp    Nauczyciel  Nauczane przedmioty
1Piątkowski  Andrzej – dyrektormatematyka, informatyka
2ks.Badach Wojciechreligia
3Burzyńska Monikamatematyka, w-f,
4Buśka  Monikajęzyk angielski
5Czajkowski Piotrhistoria, wos, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe – technik organizacji reklamy
6Górzyńska Joannageografia, przedmioty zawodowe – technik ochrony środowiska, doradca zawodowy
7Kamiński Michał kształcenie zawodowe – technik budownictwa
8Kińska Teresajęzyk polski, nauczyciel-bibliotekarz, rewalidacja
9ks. Kołodziejczyk Bogdanreligia
10Łukowicz  Janprzedmioty zawodowe – technik organizacji reklamy
11Malinowska Justynaprzedmioty zawodowe – technik budownictwa
12Mielczarek Anetajęzyk polski, wok, historia i społeczeństwo
13Nowiński Wojciechfizyka
14Ogonowska Izabelapedagog szkolny, rewalidacja
15Osmański Zygmuntmatematyka
16Rozwadowski Wojciechw-f, edukacja dla bezpieczeństwa, chemia
17Rutyna Piotrprzedmioty zawodowe – technik budownictwa
18Sobczak Krzysztofprzedmioty zawodowe – technik budownictwa
19Wilimska Martynajęzyk rosyjski, wdżr, biologia
20Górnecka Annamatematyka, fizyka  [urlop dla poratowania zdrowia]

Wykaz kadry pedagogicznej 1965–2017

Język polski:

  • Irena Romulewicz
  • Elżbieta Przyborowska
  • Krystyna Mastalerz
  • Krystyna Szczygłowska
  • Dorota Brzezińska
  • Elżbieta Łęcka
  • Dorota Sadowska
  • Aneta Mielczarek
  • Teresa Kińska

Język rosyjski:

  • Piotr Żukowski
  • Lidia Komoszyńska
  • Jadwiga Rucińska
  • Melania Anger
  • Martyna Wilimska

Język angielski:

  • Ewa Mroczkowska
  • Joanna Zawadka
  • Katarzyna Ankowska
  • Agnieszka Grau –Zielińska
  • Monika Buśka

Język niemiecki:

  • Teresa Grześkiewicz
  • Justyna Jabłońska Filipek
  • Olgierd Gadomski

Historia i wiedza o społeczeństwie:

  • Edward Czesław Rogoziński
  • Edward Klemens
  • Danuta Abram
  • Ewa Rzeszutko
  • Danuta Zomkowska
  • Dorota Sadowska
  • Piotr Czajkowski

Matematyka:

  • Marian Ścisiński
  • Eliza Ścisińska
  • Zygmunt Majewski
  • Władysław Pacuski
  • Ludwik Romanowski
  • Marian Kuciński
  • Justyna Stanisławska
  • Janina Kilanowska
  • Monika Burzyńska
  • Andrzej Piątkowski
  • Anna Górnecka
  • Zygmunt Osmański

Biologia:

  • Jan Kasprowicz
  • Irena Fiałkowska
  • Roman Górzyński
  • Iwona Gołębiowska
  • Iwona Szatkowska
  • Martyna Wilimska

Geografia:

  • Piotr Żukowski
  • Aurelia Kordalska
  • Olgierd Gadomski
  • Grzegorz Kurowski
  • Joanna Górzyńska

Chemia:

  • Józef Niesłuchowski
  • Irena Fiałkowska
  • Jadwiga Grzywacka
  • Ryszard Topolewski
  • Bożenna Muszyńska – Marciniak
  • Wojciech Rozwadowski

Fizyka:

  • Marian Ścisiński
  • Kazimierz Głowacki
  • Władysław Romaniuk
  • Krzysztof Wiśniewski
  • Anna Górnecka
  • Joanna Górzyńska
  • Wojciech Nowiński

Przysposobienie obronne/Edukacja dla bezpieczeństwa:

  • Józef Kowalski
  • Marian Kwiatek
  • Wojciech Rozwadowski

Wychowanie fizyczne:

  • Marian Kwiatek
  • Ryszard Topolewski
  • Ambroży Brzozowski
  • Mariola Pruchniewska
  • Katarzyna Aleksandrowicz
  • Tomasz Świątkowski
  • Tomasz Rusin
  • Monika Tankielun
  • Dawid Nikiel
  • Aneta Mielczarek
  • Wojciech Rozwadowski
  • Monika Burzyńska

Przedmioty zawodowe teoretyczne i praktyczne w Technikum w zawodzie technik budownictwa:

  • Władysław Romaniuk
  • Andrzej Urbański
  • Andrzej Wiśniewski
  • Paweł Przybyszewski
  • Bożenna Olewińska

Przedmioty zawodowe teoretyczne i praktyczne w Technikum w zawodzie technik ochrony środowiska:

  • Paweł Przybyszewski
  • Joanna Górzyńska

Przedmioty zawodowe teoretyczne i praktyczne w Technikum w zawodzie technik organizacji reklamy:

  • Piotr Czajkowski
  • Andrzej Piątkowski
  • Jan Łukowicz

Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie murarz:

  • Władysław Pacuski
  • Janusz Rybicki
  • Stefan Łukaszewski
  • Alfred Chachulski
  • Janusz Sokołowski
  • Marian Wisniewski
  • Gerard Chyliński
  • Wojciech Roch
  • Alfred Oleksiak
  • Mieczysław Oelberg
  • Bogusław Nowak
  • Janusz Fiałkowski
  • Tadeusz Lewandowski
  • Stanisław Reński
  • Tadeusz Bąkowski
  • Tomasz Rogoziński
  • Władysław Romaniuk
  • Andrzej Urbański

Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie krawiec odzieży damskiej lekkiej:

  • A. Mync
  • A. Mosakowska
  • Jadwiga Małkowska
  • Zofia Chojnacka
  • Danuta Rogozińska
  • Aurelia Kitewska
  • Krystyna Cześnik
  • Edyta Wawrowska
  • Danuta Sugalska
  • Bożena Jakubowska
  • Ewa Żbikowska
  • Anna Śliwińska

Przedmioty zawodowe i zajęcia praktyczne dla klas w zawodzie rolnik i rolnik ogrodnik:

  • Anna Śliwka
  • Jerzy Cuper
  • Walenty Wilczewski
  • Daniel Sarnowski
  • Bozena Kochowicz
  • Irena Fiałkowska
  • Jan Kasprowicz

Przedmioty zawodowe dla klas liceum zawodowego w zawodzie sprzedawca oraz liceum profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym/ zarządzanie informacją / kształtowanie środowiska

  • Bożena Fiuk
  • Jerzy Ruciński
  • Miłosz Kosobucki
  • Monika Burzyńska

Religia:

  • Grzegorz Jaskólski
  • ks. Dariusz Aniołkiewicz
  • ks. Ireneusz Lehman
  • ks. Wojciech Pyrzewski
  • ks. Michał Kalitta
  • ks. Waldemar Milewski
  • ks. Tomasz Fryc
  • ks. Roman Jankowski
  • Ewa Rogozińska

Sprawdź także

Współpracujemy z

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu wydajniejszego korzystania z niej.
Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich użycie. W każdej chwili możesz dokonać zmian w ustawieniach swojej przeglądarki.

Copyright © 2021
Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Lidzbarku